Pre registrovaných zákazníkov máme VERNOSTNÝ PROGRAM, registrujte sa!

Almo Nature HFC dog severoatlantická treska polak 85g

Kód: 804
15 hodnotení
Značka: Almo Nature
€1,20 €1,20 / 1 ks
  • Doprajte svojmu psovi  jedno z najlepších plnohodnotných krmív.
  • vyrobené zo 100 % prírodných surovín a 100 % bez lepku
  • chutné a  lahodné pre Vášho štvornohého priateľ
  • gurmánom každý deň, plný energie a zdravia, bez obilniny

Detailné informácie

Podrobný popis

Almo Nature HFC Dog kompletné krmivo v ultraprémiovej vysokej kvalite. Je pripravované zo 100% HFC zložiek.  Čo je HFC ?  HFC je  Human food chain  /Ľudský potravinový reťazec / označenie triedy, stupňa  kvality surovin a technologii spracovania, ktoré sú použité v potravinárských normách. Znamená to  vhodné na ľudskú konzumáciu !  Teraz  používané pri tvorbe krmiva almo nature HFC dog, psích gurmánov. Recepty sú vyberané a integrované s minerálmi, vitamínmi, aby mal Váš psík správnu výživovú rovnováhu a zaručovalo mu tak každý deň vše, čo potrebuje bez kompromisu v top kvalite. 

Vôňa  a použité suroviny sú tak lákavé, že sa môže stať, že  dostanete  pokušenie sami ochutnať. Konzistencia je taká, že ide o paštétu zo štrukturou vlakniny a rybacieho mäsa, ktorá je ideálna pre psy všetkých veľkostí. Tresky Polac  sú lovené vo voľnej prírode, selektivným  spôsobom neohrozujúcim eko top tresky polak/ Pollachius pollachius /v hlbokých fjordoch Scandinavie . Zaroveň  podporuje ALMO NATURE  ochranu biotopov .  Všetky použité  ryby a ingredience sú  prirodzene bez pridaných hormónov, antibiotík a GMO modifikací. Vďaka svojej bezobilnej receptúre, vysokému obsahu mäsa, surovinám  potravinárskej kvality a šetrnej technológii  patrí almo nature HFC do té  najvyššej kvality. Almo Nature odporúča striedať KOMPLETNÉ mokré jedlo a granule, aby sa podporilo hryzenie  pre zuby a trávenie. Všetky produkty Almo Nature HFC Dog Complete neobsahujú obilie.

Treska severoatlantická 26%, bravčové, kuracie, morčacie mäso, minerály, rybí olej, čakanka.

  • Dusíkaté látky 9,5 %
  • Surová vláknina 0,4 %
  • Surové tuky 5 %
  • Surový popol 2 %
  • Vlhkosť 82 %

Naše výrobky neobsahujú žiadne chemické konzervačné látky (BHA, BHT), umelé príchute, farbivá ani látky určené k aromatizácii. Jednoducho a zdravo varené vo vývare  receptury  HFC ideálne pre prirodzenú hydrataciu črevného traktu  vašeho štvornohého parťáka. 

Bezlepkový recept, bez obilnín.

100% ziskov Almo Nature ide do prírody 

Zakúpením produktu priamo podporujete projekty zachovávania biologickej rozmanitosti prírody a pomáháte chrániť práva zvierat.

Dodatočné parametre

Kategória: Adult - dospelý pes
Hmotnosť: 0.085 kg
trieda: HFC ultraprémiové
obsah: štavnaté kúsky ,pate
požadované vlastnosti: krmivo bez obilnín, čerstvé mäso, kompletná strava
príchuť: ryba, treska
vek psa: pre dospelé psy, pre všetkých
veľkosť plemena: všetky
výrobca: Almo Nature

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: