Pre registrovaných zákazníkov máme VERNOSTNÝ PROGRAM, registrujte sa!

Almo Nature HFC dog šunka s hráškom 6x 85g

Kód: 803/6
12 hodnotení
Značka: Almo Nature
€6,60 €1,10 / 1 ks
  •  vyrobené zo 100 % prírodných surovín a 100 % bez lepku

  •  chutné a  lahodné pre Vášho štvornohého priateľ

  •  gurmánom každý deň, plný energie a zdravia, bez obilniny

  •  Uvedená cena je za 6 kusové balenie.

Detailné informácie

Podrobný popis

Almo Nature HFC Dog kompletné krmivo v ultraprémiovej vysokej kvalite. Je pripravované zo 100% HFC zložiek.  Čo je HFC ?  HFC je  Human food chain  /Ľudský potravinový reťazec / označenie triedy, stupňa  kvality surovin a technologii spracovania, ktoré sú použité v potravinárských normách. Znamená to  vhodné na ľudskú konzumáciu !  Teraz  používané pri tvorbe krmiva almo nature HFC dog, psích gurmánov. Recepty sú vyberané a integrované s minerálmi, vitamínmi, aby mal Váš psík správnu výživovú rovnováhu a zaručovalo mu tak každý deň vše, čo potrebuje bez kompromisu v top kvalite. 

Vôňa  a použité suroviny sú tak lákavé, že sa môže stať, že  dostanete  pokušenie sami ochutnať . Konzistencia je taká, že ide o paštétu zo štrukturou vlakniny a mäsa, ktorá je ideálna pre psy všetkých veľkostí.  Použivaná šunka je jemno pripravovaná šunka s teliacého mäsa. Všetky použité ingredience sú  prirodzene bez pridaných hormónov, antibiotík a GMO modifikací. Vďaka svojej bezobilnej receptúre, vysokému obsahu mäsa, surovinám  potravinárskej kvality a šetrnej technológii  patrí almo nature HFC do té  najvyššej kvality. Almo Nature odporúča striedať KOMPLETNÉ mokré jedlo a granule, aby sa podporilo hryzenie  pre zuby a trávenie. Všetky produkty Almo Nature HFC Dog Complete neobsahujú obilie.

Šunka 26%, bravčové, kuracie mäso, hrášok 4%, minerály, rybí olej, čakanka.

  • Dusíkaté látky 9,5 %
  • Surová vláknina 0,4 %
  • Surové tuky 5 %
  • Surový popol 2 %
  • Vlhkosť 82 %

Naše výrobky neobsahujú žiadne chemické konzervačné látky (BHA, BHT), umelé príchute, farbivá ani látky určené k aromatizácii. Jednoducho a zdravo varené vo vývare ,šťavnaté pokrmy HFC sú  ideálne pre prirodzenú hydrataciu tráviacého traktu vášho psíka.

Bezlepkový recept, bez obilnín.

100% ziskov Almo Nature ide do prírody 

Zakúpením produktu priamo podporujete projekty zachovávania biologickej rozmanitosti prírody a pomáháte chrániť práva zvierat.

Dodatočné parametre

Kategória: Adult - dospelý pes
Hmotnosť: 0.51 kg
balenie: vanička
trieda: HFC ultraprémiové
obsah: štavnaté kúsky ,pate
požadované vlastnosti: Grain free, čerstvé mäso, kompletná strava
vek psa: pre dospelé psy, pre všetkých
veľkosť plemena: všetky
výrobca: Almo Nature

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: