Pre registrovaných zákazníkov máme VERNOSTNÝ PROGRAM, registrujte sa!

Almo Nature HFC Natural Plus cat sardinky 6x 55g

Kód: 4705/6
38 hodnotení
Značka: Almo Nature
€7,50 –12 %
almo-nature-hfc-natural-plus-cats-sardinky-6x-55g
€7,50 –12 % €6,60 €1,10 / 1 ks
 • Vďaka svojmu jedinečnému zloženiu je vhodná pre mačiatka (kitenka) od 5 mesiacov, dospelé mačky, senior mačky ale i mačky s citlivým trávením.
 • Vysoko kvalitný protein obsah  91% !! čerstvé sardinky
 • Bezlepková strava
 • Neobsahujú žiadne: chemické konzervačné látky (BHA, BHT), umelé príchute, farbivá ani látky určené k aromatizáci.
 • Cena je primeraná kvalite a obsahu čistého mäsa v kapsičke
 • Uvedená cena je za 6 kusové balenie.

Detailné informácie

Podrobný popis

Almo Nature produkty v triede HFC  sú bestseller medzi chovateľmi mačiek po celom svete. V tejto produktovej rade je jednoznačná kvalita a identifikácia pôvodu zložiek, tá zaručuje Vašej mačke naozaj to najlepšie. Príjem živočíšnych bielkovín pre správnu vyváženosť stravy a psychofyzickú pohodu Vášho miláčika so všetkými surovinami HFC v krmive. Chutné čerstvé sardinky v kapsičke obsahujú  neuveritelných 91% mäsa ryby prírodnej a nefalšovánej chuti.  Ak otvoríte kapsičku budete presvedčení o nadštandartnom výrobku, ktorým svojho mäsožravca  rozmaznávate. Samotná voňa Vám pootvorí dvere predstav plavajúcieho hejna sardiniek v severnom oceane. Ak Vás to neurazí môžete ochutnať a  kvalitu sami posúdiť. Výrobok neobsahuje soli a príchute. Sám som osobne degustoval. Kocúr len nechápavo pozeral a krútil hlavou.

Čo je trieda kvality HFC? Human food potraviny v potravinárske kvalite určené pre ľudskú konzumáciu = teraz použité pre prípravu stravy Vašej mačičky. HFC Natural Plus je kapsička Almo Nature vyrobená podľa osvedčenej receptúry.  Šetrné spracovanie čerstvé, surové sardinky sú zabalené a jemno vnorené do parného kúpeľa, vďaka tomu kapsička obsahuje len to, čo čerstvé sardinky. Kapsička je plná kvalitných bielkovín, vývaru zo sardinek, taurínu, minerálov a vitamínov... Prajeme vašemu mäsožravcovi ...dobrú chuť... Almo Nature s láskou k našim štvornohým miláčikom

 

Odporúčame pre dospelé mačky +1 rok.

Sardinky 91%,vývar zo sardinek 7,5%, ryža 1,5%.

 • Dusíkaté látky 18 %
 • Vláknina 0,5 %
 • Oleje a tuky 1 %
 • Popol 2,5 %
 • Vlhkosť 78 %

Naše výrobky neobsahujú žiadne chemické konzervačné látky (BHA, BHT), umelé príchute, farbivá ani látky určené k aromatizácii. Bezlepkový recept. Monoproteín, ideálny v prípade potravinových ťažkostí. Vysokokvalitný proteín, ktorý stimuluje  hlavné funkcie tela a rešpektujú mäsožravú povahu vašej mačky.

 

100% ziskov Almo Nature ide do prírody 

Zakúpením produktu priamo podporujete projekty zachovávania biologickej rozmanitosti prírody a pomáháte chrániť práva zvierat.

Dodatočné parametre

Kategória: Mačky
Hmotnosť: 0.33 kg
balenie: kapsička
druh: kúsky v šťave
trieda: superpremiová HFC, HFC
požadované vlastnosti: bezlepkové, monoproteín, vysokokvalitný proteín
príchuť: ryba
určenie: bežná aktivita, dospelé mačky, mačiatka, staršie mačky, citlivé trávenie
výrobca: Almo Nature

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: