Pre registrovaných zákazníkov máme VERNOSTNÝ PROGRAM, registrujte sa!

Almo Nature HFC Natural Plus cat sardinky 55g

Kód: 4705
12 hodnotení
Značka: Almo Nature
€1,29 €1,29 / 1 ks
  • Vďaka svojmu jedinečnému zloženiu je vhodná pre mačiatka (kitenka) od 5 mesiacov, dospelé mačky, senior mačky ale i mačky s citlivým trávením.
  • Vysoko kvalitný proteín obsah  91% !! čerstvé sardinky
  • Bezlepková strava
  • Neobsahujú žiadne: chemické konzervačné látky (BHA, BHT), umelé príchute, farbivá ani látky určené k aromatizáci
  • Cena je primeraná kvalite a obsahu čistého mäsa

Detailné informácie

Podrobný popis

Almo Nature produkty v triede HFC  sú bestseller medzi chovateľmi mačiek po celom svete. V tejto produktovej rade je jednoznačná kvalita a identifikácia pôvodu zložiek, tá zaručuje Vašej mačke naozaj to najlepšie, príjem živočíšnych bielkovín pre správnu vyváženosť stravy a psychofyzickú pohodu Vášho miláčika so všetkými surovinami HFC v krmive. Chutné čerstvé sardinky v kapsičke obsahujú  neuveritelných 91% mäsa ryby. V prírodnej a nefalšováné chuti. Ak otvoríte kapsičku budete presvedčeni o nadštandartnom výrobku, ktorým svojho mäsožravca  rozmaznávate. Samotná vôňa Vám pootvorí dvere predstáv plavajúceho hejna sardiniek v severnom oceane. Ak Vás to neurazí môžete ochutnať a  kvalitu sami posúdiť. Výrobok neobsahuje soli a príchute. Sám som osobne degustoval. Kocúr len nechápavo pozeral a krútil hlavou.

Čo je trieda kvality HFC? Human food potraviny v potravinárske kvalite určené pre ľudskú konzumáciu = teraz použité pre prípravu stravy Vašej mačičky. HFC Natural Plus  je kapsička Almo Nature vyrobená podľa osvedčenej receptúry.  Čerstvé, surové sardinky zabalené a jemno vnorené do parného kúpeľa. Vďaka tomu kapsička obsahuje len to, čo čerstvé sardinky. Kapsička je plná kvalitných bielkovín, vývaru zo sardinek, taurínu, minerálov a vitamínov... Prajeme Vášmu mäsožravcovi ...dobrú chuť... Almo Nature s láskou k našim štvornohým miláčikom.

Odporúčame pre dospelé mačky +1 rok.

Sardinky 91%,vývar zo sardinek 7,5%, ryža 1,5%.

  • Dusíkaté látky 18 %
  • Vláknina 0,5 %
  • Oleje a tuky 1 %
  • Popol 2,5 %
  • Vlhkosť 78 %

Naše výrobky neobsahujú žiadne chemické konzervačné látky (BHA, BHT), umelé príchute, farbivá ani látky určené k aromatizácii. Bezlepkový recept. Monoproteín, ideálny v prípade potravinových ťažkostí. Vysokokvalitný proteín, ktorý stimuluje hlavné funkcie tela a rešpektujú mäsožravú povahu Vašej mačky.

100% ziskov Almo Nature ide do prírody 

Zakúpením produktu priamo podporujete projekty zachovávania biologickej rozmanitosti prírody a pomáháte chrániť práva zvierat.

Dodatočné parametre

Kategória: Mačky
Hmotnosť: 0.055 kg
balenie: kapsička
druh: kúsky v želé
trieda: superpremiová HFC, HFC
požadované vlastnosti: bezlepkové, monoproteín, vysokokvalitný proteín
príchuť: ryba
určenie: bežná aktivita, dospelé mačky, mačiatka, staršie mačky, citlivé trávenie
výrobca: Almo Nature

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: