Pre registrovaných zákazníkov máme VERNOSTNÝ PROGRAM, registrujte sa!

Kto sme - Almo Nature

O nás 

Z vlastnej skúsenosti vieme, aké vyčerpávajúce môže byť nájsť to správne a vyhovujúce krmivo pre našich chlpatých priateľov.

Almo Nature krmivá pre psy a mačky sa radia medzi prvotriedne z hľadiska zložena, akosti a obsiahnutých živín. Pohodlne dodáme až k Vašim dverám presne to, čo Váš pes alebo mačka vyžaduje a najmä čo mu chutí. Môžete zabudnúť na prenášanie ťažkých nákupov a venovať tak viac času svojmu štvornohému spoločníkovi bez kompromisov a s vedomím, že podporujete dobrú vec.

Almo Nature Benefit SpA je spoločnosť, ktorá vyrába vysoko kvalitné krmivá pre psov a mačky pričom kladie dôraz na ochranu biodiverzity a životného prostredia. 

Činnosť Almo Nature sa nekončí len ponukou prvotriednej stravy pre štvornohých priateľov človeka. Naša spoločnosť sa aktívne zapája do projektov nadácie Fondazione Capellino, ktoré úzko súvisia s obnovou a ochranou prírody.

Za všetkým stoja zakladatelia Almo Nature, bratia Lorenzo a Pier Giovanni Capellino, ktorí sa rozhodli darovať svoj majetok a zisky plynúce z predaja nadácii Fondazione Capellino. Almo Nature prerozdeľuje svoje zisky a venuje ich na projekty nadácie Fondazione Capellino a spolupráci s útulkami.

Kúpou výrobkov Almo Nature zabezpečujete kvalitné krmivo pre svojho štvornohého priateľa, a zároveň prispievate k naplneniu predsavzatia spoločnosti Almo Nature - znížiť do roka 2030 negatívne dopady na biodiverzitu na nulu.

Sme oficiálnym distribútorom značky na Slovensku. Oficiálna stránka výrobcu Almo Nature