Pre registrovaných zákazníkov máme VERNOSTNÝ PROGRAM, registrujte sa!

Kto sme - Almo Nature

O nás 

Z vlastnej skúsenosti vieme, aké vyčerpávajúce môže byť nájsť to správne a vyhovujúce krmivo pre našich chlpatých priateľov.

Almo Nature krmivá pre psy a mačky sa radia medzi prvotriedne z hľadiska zložena, akosti a obsiahnutých živín. Pohodlne dodáme až k Vašim dverám presne to, čo Váš pes alebo mačka vyžaduje a najmä čo mu chutí. Môžete zabudnúť na prenášanie ťažkých nákupov a venovať tak viac času svojmu štvornohému spoločníkovi bez kompromisov a s vedomím, že podporujete dobrú vec.

Almo Nature Benefit SpA je spoločnosť, ktorá vyrába vysoko kvalitné krmivá pre psov a mačky pričom kladie dôraz na ochranu biodiverzity a životného prostredia. 

Činnosť Almo Nature sa nekončí len ponukou prvotriednej stravy pre štvornohých priateľov človeka. Naša spoločnosť sa aktívne zapája do projektov nadácie Fondazione Capellino, ktoré úzko súvisia s obnovou a ochranou prírody.

Za všetkým stoja zakladatelia Almo Nature, bratia Lorenzo a Pier Giovanni Capellino, ktorí sa rozhodli darovať svoj majetok a zisky plynúce z predaja nadácii Fondazione Capellino. Almo Nature prerozdeľuje svoje zisky a venuje ich na projekty nadácie Fondazione Capellino a spolupráci s útulkami.

Kúpou výrobkov Almo Nature zabezpečujete kvalitné krmivo pre svojho štvornohého priateľa, a zároveň prispievate k naplneniu predsavzatia spoločnosti Almo Nature - znížiť do roka 2030 negatívne dopady na biodiverzitu na nulu.

Sme oficiálnym distribútorom značky na Slovensku. Oficiálna stránka výrobcu Almo Nature

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie