Pre registrovaných zákazníkov máme VERNOSTNÝ PROGRAM, registrujte sa!

Čo o nás napísala behavioristka Anita Kesey - recenzia na podstielku Almo Nature CatLitter

Mačacia behavioristka Anita Kelsey testovala pre nás stelivo Almo Nature CatLitter. Netušíte kto je behaviorista? Je to profesional v oblasti psychológie v tomto prípade adaptácie zvieraťa do prostredia a jeho správania. Jednoducho povedané zaoberá sa tým, čo vaša mačka potrebuje a snaží sa zlepšovať jej životné podmienky. Viac o jej odbornej práci sa dočítate na oficiálnej stránke www.catbehaviourist.com

 

V samotnej recenzii napísala:  

Vitajte v mojej recenzii podstielok pre mačky Almo Nature. Niekedy trávim dni poskytovaním rád ľuďom o mačacích toaletách. Áno, čítate správne! Keď navštevujem domovy chovateľov mačiek, chcem vždy vidieť toaletu a podstielku , ktorú sa rozhodli použiť. Prečo? Pretože je to dôležitý aspekt zdielania priestoru s mačkou a všetky rozhodnutia o toalete musia byť na mieste, aby sa predišlo nehodám v domácnosti.

Istú dobu som hľadala mäkký piesok ako substrát na podstielku, takže keď som na nedávnej Národnej výstave zvierat v NEC v Birminghame narazila na novú podstielku od Almo Nature CatLitter bola doposial najmäkšou na trhu a moje hľadanie skončilo.

Almo Nature CatLitter je úplne prírodné, biologicky odbúrateľné, kompostovateľné a spláchnutelné stelivo pre mačky vyrobené z rastlinných vlákien.

Vysoko výkonná podstielka využíva silu škrobu a rastlinných vlákien pre super rýchle zhlukovanie a zanecháva okolie podstelníku a toaletu dokonale čistú. Okrem toho rastlinné enzýmy rýchlo neutralizujú pachy a ponúkajú bezpečnú a prirodzenú ochranu pred nepríjemnými pachmi. Vďaka tomu je to v mojich očiach dokonalé.

Výhodou číslo jedna steliva pre mačky Almo Nature, je mäkkosť pod labkami a tiež sa štruktúrou podobá na to, čo by kopali vo voľnej prírode (piesok alebo zem). To je ideálne pre VŠETKY mačky, ale zvlásť ideálne pre deklarované, postihnuté alebo staršie mačky.

 

Medzi ďalej výhody patrí:

ABSORBČNÉ A ČISTÉ

Kvapaliny sa vstrebávajú a zostávajú zachytené v tenkom zhluku na povrchu, takže toaleta i zostávajúca podstielka sú čisté.

ODSTRAŇUJE PACHY

Moč sa vstrebáva, okamžite zhlukuje a neutralizuje nepríjemné pachy

EKONOMICKÉ A EFEKTÍVNE

(2,5 cm = 1 kg produktu / 12 x 16 v toalete )

ĽAHKÉ, POHODLNÉ A CENOVO DOSTUPNÉ

Ľahké na prenášanie, ľahko skladovateľné a trvanlivé (približná spotreba je 0,5kg za týždeň, akonáhle je spravená základňa 2cm - Model je vypočítaný pre štandardnú krátkosrstú mačku hmotnosti 4kg  pri použití na toaletu v rozmere 12 x 16cm)

ĽAHKÁ LIKVIDÁCIA

100% biologicky odbúrateľné, šetrné k životnému prostrediu, likvidácia v komposte a splachovateľné v ludskej toalete - Nikdy nesplachujte celú toaletu s odpadkami do záchoda, iba pevné zhluky, ktoré  mačky považujú za neatraktívne. Kúpou najlepšieho steliva pre mačky ušetríte viac, pretože priznajme si to, najatie behaviouristky, ktorá sa bude zaoberať problémami s toaletou a navyšše vymieňať koberce a nábytok, ktoré páchnu močom, môžu stáť stovky eur a byť veľmi stresujúce.

BEZPEČNÝ, PRÍRODNÝ A NETOXICKÝ

Vyrába sa iba z rastlinných vlákien a je bez prísad, takže je bezpečná pre vašu mačku i celú rodinu. Obsahuje O % alergénov (známych alergénov), žiadna ílovina, hlina ani prach.

PRIATEĽSKÁ K ŽIVOTNÉMU PROSTREDIU

100% rastlinný materiál, biologicky odbúrateľný, bez prísad, toxických látok

 

 

Recenzia steliva pre mačky Almo Nature   ≠ZÁVER :

Cena steliva Almo nature CatLitter je vyššia než u iných stelív pre mačky, ale vydrží dlhšie a stojí za investíciu.

Moje čakanie konečne skončilo. Nový Almo Nature CatLitter odo mňa získal 5 z 5 hviezdičiek a je to najmäkšia podstielka vhodná pre mačky, akú som kedy našla. Veľmi odporúčam túto podstielku pre mačky všetkým klientom a kupujem ju aj pre svoje dve mačky, ktoré sú naozaj veľmi šťastné.

Za túto recenziu som nedostala zaplatené a moja recenzia je založená na vyskúšaním tohto produktu na mojich dvoch mačkách Kiki a Zaza a niekoľko mojich klientoch.

Spoločnosť Almo Nature, ktorá sa špecializuje na krmivo pre psy a mačky, bola založená v roku 2000, vďaka intuícii a skúsenostiam Pier Giovanni Capellina, dlhoročného podnikateľa v odbore. Filozofia spoločnosti Almo Nature sa točí okolo kvality a pôvodu ingrediencií, surovín používaných v krmivách pre psov a mačky, aby bolo možné formulovať recepty podľa ich oprávnených nutričných potrieb.

Almo Nature bola prvá spoločnosť na svete, ktorá zaviedla radu mokrých krmív pre domácich maznáčikov, úplne zloženú zo surovín vhodných pre ľudskú spotrebu (HFC). Spoločnosť vytvorila radu suchých krmív hneď potom a predstavila ju ako prvú na svete v kvalite HFC (pre ľudí vhodné suroviny) granule pre psy a mačky pod názvom ALTERNATIVE. Nedávno spoločnosť Almo Nature predstavila revolúciu na trhu s podstielkami pre mačky zavedením svojho inovatívneho CatLitter. Táto podstielka neobsahuje žiadne chemické zložky akéhokoľvek druhu a je úplne z prírodného materiálu a vyznačuje sa bezpečnosťou a pozoruhodným výkonom: vrece hmotnosti 5 kg zaručuje 4 týždne hygieny (pre priemernú mačku hmotnosti 4 kg).

Od samého začiatku Almo Nature neustále nastavuje nové merítka stále inovatívnymi produktovými radami, rovnako ako rastúci záväzok k solidárnym projektom pre mačky, psy a divokú zver (ekologickú stopu). 

Almo Nature sa rozrástlo, na „menšiu nadnárodnú spoločnosť“ so sídlom v Janove a menšími pobočkami v Nemecku, Švajčiarsku, Veľkej Británii, Francúzsku, Nizozemsku, Kanade a Spojených štátoch amerických a stala sa merítkom kvality a znalostným centrom pre inovácie vo food animal.

Pier Giovanni Capellino, zakladateľ spoločnosti Almo Nature, povzbudený láskou a úctou k prírode a naším spoločenským zvieratám, sa rozhodol využiť všetky zisky (profit) spoločnosti od februára 2018 k investovaniu do solidárnych projektov pre psy a mačky a biologickú rozmanitosť prírody. Jedná sa o začiatok novej nadácie s názvom Fondazione Capellino (Capellino Foudation) a začiatok nového prehlásenia o polohe pre značku Almo Nature: vo vlastníctve zvierat.

Nadácia má inovatívny socioekonomický model: nezisková nadácia (Fondazione Capellino) s jediným cieľom chrániť psy a mačky a chrániť biologickú rozmanitosť prírody, zlúčená s firmou (práca + finančný kapitál + značkové výrobky), ich zisky umožňujú sledovať ciel všeobecného záujmu. Týmto spôsobom sú zvieratá i zákazníci konečným príjemcom Almo Nature.

„... a nezastavujeme sa tam, pretože budeme i naďalej vytvárať inovatívne krmivá pre psov a mačky, formulované z vysoko kvalitných surovín, pre blaho našich spoločenských zvierat.“

 

Viac o stelive Almo Nature Catlitter sa dočítate tu.