Pre registrovaných zákazníkov máme VERNOSTNÝ PROGRAM, registrujte sa!

Ako správne krmiť psa a ako spravne krmiť mačku

Chystáte sa adoptovať zviera alebo ste to práve urobili?
 
Bojíte, že budete dodržiavať zlé stravovacie návyky alebo mu neprajete dostatočnú výživu z nevedomosti?
 
V nasledujúcich týždňoch vám poskytneme užitočné rady týkajúce sa zlých návykov a správnej výživy: pomoc, aby ste si mohli lepšie vychutnať nový život so svojím zvieracím spoločníkom!
 
Začnime odhalením niektorých „miestnych legiend“ alebo zlých návykov:

 

Nemôžu sa zaobísť bez živočíšnych bielkovín:
 

ak pes znesie malé množstvo sacharidov, pretože sa v priebehu storočí spolužitia s ľuďmi prispôsobil pestrejšej strave, mačka nie! Zostáva prísnym mäsožravcom, pokiaľ nechcete používať doplnky a všeobecne sú rastlinné bielkoviny horšie stráviteľné ... rešpektujeme povahu nášho zvieraťa.
 

Nie improvizovanému kutilovi:
 

ak jedlo pripravujete sami, z čerstvých surovín, náš nový priateľ bude určite šťastný, ale pre domáce stravovanie to vyžaduje čas a predovšetkým správne formulované, vyvážené a integrované recepty. Je tiež potrebné vedieť, ako prísne rešpektovať dávkovanie použitých prísad. Je to tak preto, aby sa zabránilo výživovým nedostatkom alebo nadmerným množstvám. Je preto dôležité spoľahnúť sa na veterinárneho lekára.
 

 

Nie zvyškom jedla zo stola a kostí:
 

často sú naše zvyšky príliš korenené, nevyvážené a pre zvieratá ťažko stráviteľné. Nehovoriac o kostiach, ktoré by pri požití malých triesok zmiešaných s jedlom mohli spôsobiť vážne problémy. Ak sa rozhodnete pre diétu BARF, poraďte sa so svojím veterinárom.
 

Potraviny na údržbu pre zdravé zvieratá sa líšia od stravy pre zvieratá so zdravotnými problémami
 

„Kompletné“ recepty Almo Nature sú nutrične vyvážené a sú vyrobené z vysoko kvalitných surovín, prísad HFC a čerstvého mäsa. Môžete ich nájsť v mnohých rôznych príchutiach, aby ste svojej mačke alebo psovi každý deň ponúkli nové príchute. Všetko sú to produkty na údržbu, ktoré chránia a udržiavajú vášho spoločníka v zdraví a kondícii.
 

Sledujte nás, aby ste získali užitočné a praktické rady ...