Pre registrovaných zákazníkov máme VERNOSTNÝ PROGRAM, registrujte sa!

Almo Nature HFC Natural Plus cat kuracie stehienka 55g

Kód: 4710
10 hodnotení
Značka: Almo Nature
€1,29 €1,29 / 1 ks
  • Vďaka svojmu jedinečnému zloženiu je vhodná pre mačiatka (kitenka), dospelé mačky, senior mačky ale i mačky s citlivým trávením.
  • Ultrapremiové mokré krmivo monoprotein
  • 91%!! čistého kuracieho mäsa range free
  • Neobsahujú žiadne: chemické konzervačné látky (BHA, BHT),umelé príchute, farbivá ani látky určené k aromatizáci
  • Cena je primeraná kvalite a obsahu čistého mäsa

Detailné informácie

Podrobný popis

Produkty v triede HFC Natural Plus sú bestseller medzi chovateľmi mačiek po celom svete. V tejto produktovej rade je jednoznačná kvalita a identifikácia pôvodu zložiek, tá zaručuje Vašej mačke naozaj to najlepšie, príjem živočíšnych bielkovín pre správnu vyváženosť stravy a psychofyzickú pohodu Vášho miláčika so všetkými surovinami HFC v krmive. Chutné čerstvé kuracie stehienko v kapsičke obsahujú  neuveritelných 91% kuracieho mäsa s voľných Bio chovov v prírodnej a nefalšovánej chuti.  Ak otvoríte kapsičku budete presvedčení o nadštandartnom výrobku, ktorým svojho mäsožravca rozmaznávate. Vhodné pre dospelé mačky a odporuča sa i pre mačky s digestivnými poruchami. Obsah popolovin iba 1,5%.

Čo je trieda kvality HFC? Human food potraviny v potravinárskej kvalite určenej pre ľudskú konzumáciu = teraz použité pre prípravu stravy Vašej mačičky. HFC Natural Plus je kapsička Almo Nature vyrobená podľa osvedčenej receptúry.  Čerstvé, surové kuracie stehienko zabalené a jemno vnorené do parného kúpeľa. Vďaka tomu kapsička obsahuje vysoký podiel čerstvého mäska a iba 1,5% rastlinej zložky - ľahko stravitelnej ryže.  Kapsička je plná kvalitných bielkovín, kuracieho vývaru, vitamínov a minerálov ... Prajeme vašemu mäsožravcovi .. dobrú chuť... Almo Nature s láskou k našim štvornohým miláčikom

Odporúčame pre dospelé mačky +1 rok.

Kuracie stehno 91%, kurací vývar 7,5%, ryža 1,5%.

  • Dusíkaté látky 18 %
  • Vláknina 0,5 %
  • Oleje a tuky 3 %
  • Popol 1,5 %
  • Vlhkosť 77 %

Naše výrobky neobsahujú žiadne chemické konzervačné látky (BHA, BHT), umelé príchute, farbivá ani látky určené k aromatizácii.

Bezlepkový recept. Monoproteín, ideálny v prípade potravinových ťažkostí. Vysokokvalitný proteín, stimuluje  hlavné funkcie tela a rešpektujú mäsožravú povahu vašej mačky.

100% ziskov Almo Nature ide do prírody 

Zakúpením produktu priamo podporujete projekty zachovávania biologickej rozmanitosti prírody a pomáháte chrániť práva zvierat.

Dodatočné parametre

Kategória: Adult - dospelá mačka
Hmotnosť: 0.055 kg
balenie: kapsička
druh: kúsky v šťave
trieda: superpremiová HFC, HFC
požadované vlastnosti: bezlepkové, monoproteín, vysokokvalitný proteín
príchuť: kuracie
určenie: bežná aktivita, dospelé mačky, mačiatka, staršie mačky, citlivé trávenie
výrobca: Almo Nature

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: