Pre registrovaných zákazníkov máme VERNOSTNÝ PROGRAM, registrujte sa!

Almo Nature HFC dog severoatlantická makrela 6x 85g

Kód: 805/6
5 hodnotení
Značka: Almo Nature
€6,60 €1,10 / 1 ks
  • Doprajte svojmu psovi  jedno z najlepších plnohodnotných krmív.
  • Vyrobené zo 100 % prírodných surovín a 100 % bez lepku
  • Chutné a lahodné pre Vášho štvornohého priateľ
  • Gurmánom každý deň, plný energie a zdravia, bez obilniny

Detailné informácie

Podrobný popis

Almo Nature HFC Dog kompletné krmivo v ultraprémiovej vysokej kvalite. Je pripravované zo 100% HFC zložiek.  Čo je HFC ?  HFC je  Human food chain  /Ľudský potravinový reťazec / označenie triedy, stupňa  kvality surovin a technologii spracovania, ktoré sú použité v potravinárských normách. Znamená to vhodné na ľudskú konzumáciu !  Teraz používané pri tvorbe krmiva Almo Nature HFC dog, psích gurmánov. Recepty sú vyberané a integrované s minerálmi, vitamínmi, aby mal Váš psík správnu výživovú rovnováhu a zaručovalo mu tak každý deň všetko, čo potrebuje bez kompromisu v top kvalite. 

Vôňa  a použité suroviny sú tak lákavé, že sa môže stať, že  dostanete pokušenie sami ochutnať. Konzistencia je taká, že ide o paštétu zo štrukturou vlakniny a rybacieho mäsa, ktorá je ideálna pre psy všetkých veľkostí. Tresky Polac sú lovené vo voľnej prírode, selektivným  spôsobom neohrozujúcim eko top tresky polak/ Pollachius pollachius /v hlbokých fjordoch Škandinávie. Zaroveň  podporuje ALMO NATURE  ochranu biotopov.  Všetky použité ryby a ingredience sú prirodzene bez pridaných hormónov, antibiotík a GMO modifikací. Vďaka svojej bezobilnej receptúre, vysokému obsahu mäsa, surovinám  potravinárskej kvality a šetrnej technológii patrí Almo Nature HFC do tej najvyššej kvality. Almo Nature odporúča striedať KOMPLETNÉ mokré jedlo a granule, aby sa podporilo hryzenie pre zdravé zuby a trávenie. Všetky produkty Almo Nature HFC Dog Complete neobsahujú obilie.

Severoatlantická makrela 26%, bravčové, kuracie, morčacie, minerálne látky, rybí olej, čakanka.

  • Dusíkaté látky 9,5 %
  • Surová vláknina 0,4 %
  • Oleje tuky 5 %
  • Popol 2 %
  • Vlhkosť 82 %

Naše výrobky neobsahujú žiadne chemické konzervačné látky (BHA, BHT), umelé príchute, farbivá ani látky určené k aromatizácii. Jednoducho a zdravo varené vo vývare  receptury  HFC ideálne pre prirodzenú hydrataciu črevného traktu  vašeho štvornohého parťáka. 

 

Bezlepkový recept, bez obilnín.

100% ziskov Almo Nature ide do prírody 

Zakúpením produktu priamo podporujete projekty zachovávania biologickej rozmanitosti prírody a pomáháte chrániť práva zvierat.

Dodatočné parametre

Kategória: Adult - dospelý pes
Hmotnosť: 0.51 kg
balenie: vanička
trieda: HFC ultraprémiové
požadované vlastnosti: krmivo bez obilnín, bezlepkové, čerstvé mäso, kompletná strava
príchuť: ryba, makrela
vek psa: pre dospelé psy, pre všetkých
veľkosť plemena: všetky
výrobca: Almo Nature

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: