Pre registrovaných zákazníkov máme VERNOSTNÝ PROGRAM, registrujte sa!

Alkote All season swim 6mm

Kód: 461625 461626 461629 Zvoľte variant
4 hodnotenia
Značka: Alcote
€14,50 €38,60 €83,30 od €14,50
Balenie
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.
  • Alkote All season swim 6mm 
  • celoročné-superprémiové -plávajúce 
  • čistá plná farba,  bez prekrývaní pigmentu ryby , rovnomerný zdravý rast
  •  špičková kondicia ryby 
  • prebiotická výživa pre imunitný systém

 

Detailné informácie

Podrobný popis

ALKOTE  All Season  swim  6mm - plávajúce prémiová potrava s nutričním  efektom , krmivo je určeno pre milovníkov, chovateľov jazierkových rýb ktoré im dáva možnosť  používat, krmiť  počas celého obdobia kŕmenia. Mierne zvýšený obsah bielkovín a tukov uľahčuje vašim koirybám  vytvoriť si v jesenných mesiacoch zodpovedajúcu zásobu energie na zimu a na jar sa zotaviť. V lete s ALL SEASON dosiahnete pekný, rovnomerný rast a poskytnete svojim koi všetky živiny, ktoré potrebujú a plnú farbu.

Špeciálne, kvalitné suroviny sú obzvlášť chutné a na základe moderného výrobného procesu ľahké a veľmi dobre tolerované. Vysoká stráviteľnosť v kombinácii s nízkym obsahom vlákniny znižuje vylučovanie a tým aj znečistenie filtra. Karotenoidy, spirulina a astaxantín podporujú prirodzené sfarbenie vašich koi a dodávajú im brilantný vzhľad. Prídavok prebiotík priaznivo pôsobí na črevnú flóru, pre väčšiu odolnosť a špičkovú kondíciu.

 nerozmáča se vo vode, predcháza zakalovaní vody v jazierku. Nízký obsah fosforu, predikčná kontrola znečistenia jazierka, dodržujte pravidlo krmenia na obale!   

V ponuke Alkote AllSeason  3mm a 6mm frakcia  balenie 1kg,3kg a 9kg

Prednosti produktu:  plávajúce, celoročné ,kompaktné, nerozpadajúce ,nízký obsah fosforu /je to jeden s prvkov tvorby rias/ farebné pigmety, probiotika  a prebiotika, lahko stravitelné zdroje energie . . 

Hrubý proteín: 38,0 %, oleje a tuky: 7 %, hrubá vláknina: 1,9 %, popol: 6,0 %, fosfor: 1,0 %.

Správa veľkosť granule sa určuje podľa najmenšieho jedinca v jazierku. Môžete spolu miešať a skrmovať rôzné veľkosti granuľ.

Odporúčanie na kŕmenie:
Prosím, vždy skladujte krmivo pre koi na chladnom a suchom mieste. Koi krmivo skrmujte ihneď po otvorení obalu. Po použití uchovávajte obal potravín vždy uzavretý.
Obsahuje živočíšne bielkoviny, nesmie sa podávať prežúvavcom.

Na kŕmenie dajte toľko, koľko vaše ryby zjedia za 5 minút. Intervaly kŕmenia upravte podľa teploty vody. Vyhnite sa prekrmovaniu, aby ste zbytočne nezaťažovali kvalitu vody. Odporúčanie v závislosti od teploty vody (v závislosti od situácie):

8-12°C -  3-4 x týždenne


12-15°C - 1-2x denne
15-18°C - 2-3x denne
>18°C -    3-4 krát denne

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: