Pre registrovaných zákazníkov máme VERNOSTNÝ PROGRAM, registrujte sa!

Almo Nature HFC Natural Plus cat kuracie stehienka 6x 55g

Kód: 4710/6
14 hodnotení
Značka: Almo Nature
€7,30 –6 %
almo-nature-hfc-natural-plus-cat-kuracie-stehienka-6x55g
€7,30 –6 % €6,80 €1,13 / 1 ks
 • Vďaka svojmu jedinečnému zloženiu je vhodná pre mačiatka (kitenka), dospelé mačky, senior mačky ale i mačky s citlivým trávením.
 • Ultrapremiové mokré krmivo monoprotein
 • 91% čistého kuracieho mäsa range free
 •  Neobsahujú žiadne: chemické konzervačné látky (BHA, BHT), umelé príchute, farbivá ani látky určené k aromatizáci
 •  6 kusové baleine.
 • cena je primeraná kvalite a obsahu čistého mäsa v kaspičke 91%

Detailné informácie

Podrobný popis

kapsička  Natural plus je monoprotein, bezlepková receptura šetrne dusené vo vlastnej šťave s podielom  obsahu kapsičky na %  pozor mäsa  91% ,vývar 7,5, rýža 1,5% Otvorením kapsičky zaisté vysoko oceníte  značku Almo Nature dobrú chuť... Almo Nature s láskou k našim štvornohým miláčikom

Produkty v triede HFC natural plus  sú bestseller medzi chovateľmi mačiek po celom svete. V tejto produktovej rade je jednoznačná kvalita a identifikácia pôvodu zložiek, tá zaručuje Vašej mačke naozaj to najlepšie, príjem živočíšnych bielkovín pre správnu vyváženosť stravy a psychofyzickú pohodu Vášho miláčika so všetkými surovinami HFC v krmive. Chutné čerstvé kuracie stehienko v kapsičke obsahujú  neuveritelných 91% kuracieho mäsa s volných Bio chovov. V prírodnej  a nefalšováné chuti.  Ak otvoríte kapsičku budeťe presvedčeni o nadštandartnom výrobku, ktorým svého mäsožravca  rozmaznávate. Vhodné pre dospelé mačky a odporuča sa i pre mačky s digestivnýma poruchama obsah popolovin iba 1,5%.

Čo je trieda kvality HFC? Tak teda  Human food  potraviny v potravinárske kvalite určené pre ľudskú konzumáciu = teraz použité pre prípravu stravy Vašej mačičky. HFC natural plus -  je kapsička v Almo Nature  vyrobená podľa osvedčene receptúry.  Čerstvé , surové kuracie stehienko zabalené a jemno vnorené do parné lázne. Vďaka tomu kapsička obsahuje len čerstvé mäsko a rastliná zložka 1,5% lahko stravitelné rýže.  Kapsička je  plná kvalitných bielkovín,kuracieho vývaru,... Prajeme vašemu mäsožravcovi .. dobrú chuť... Almo Nature s láskou k našim štvornohým miláčikom

 Odporúčame pre dospelé mačky +1 rok.

Kuracie stehno 91%, kurací vývar 7,5%, ryža 1,5%.

 • Dusíkaté látky 18 %
 • Vláknina 0,5 %
 • Oleje a tuky 3 %
 • Popol 1,5 %
 • Vlhkosť 77 %

Naše výrobky neobsahujú žiadne chemické konzervačné látky (BHA, BHT), umelé príchute, farbivá ani látky určené k aromatizácii.

Bezlepkový recept. Monoproteín, ideálny v prípade potravinových ťažkostí. Vysokokvalitný proteín, ktorý stimuluje hlavné funkcie tela a rešpektujú mäsožravú povahu vašej mačky.

100% ziskov Almo Nature ide do prírody 

Zakúpením produktu priamo podporujete projekty zachovávania biologickej rozmanitosti prírody a pomáháte chrániť práva zvierat.

Dodatočné parametre

Kategória: Adult - dospelá mačka
Hmotnosť: 0.055 kg
balenie: kapsička
druh: kúsky v šťave
trieda: superpremiová HFC, HFC
požadované vlastnosti: bezlepkové, monoproteín, vysokokvalitný proteín
príchuť: kuracie
určenie: bežná aktivita, dospelé mačky, mačiatka, staršie mačky, citlivé trávenie
výrobca: Almo Nature

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: