Pre registrovaných zákazníkov máme VERNOSTNÝ PROGRAM, registrujte sa!

Christopherus dog prášok Mix ovocie 800g

Kód: 301021
Neohodnotené
Značka: Chirstopherus
€19,80 €19,80 / 1 ks
Skladom (>40 ks)
    • Prášok zo 100% natur ovocia.
    • 100% prírodný doplnok pre psov, krmených čistým mäsom alebo konzervami.
    • Výživa je vhodná pre všetky plemená psov, šteňatá (puppy), dosplievajúce (junior), dospelé adult psy a senior starších psov.
    • Účel: prevencia proti chronickým ochoreniam, podpora správneho fungovania orgánov a imunity.
    • Ideálne na doplnenie potrebných živín pri metóde krmenia BARF (skratka z angl. slov Biologically Appropriate Raw Foods)

Detailné informácie

Podrobný popis

Pes sa v rozdelení zvierat na bylinožravé, všežravé a mäsožravé nachádza niekde medzi všežravcom a mäsožravcom, nie je teda výlučne mäsožravý. Z toho dôvodu potrebuje svoju stravu obohacovať aj zeleninou a ovocím. 

Prílohy k mäsu by mali tvoriť približne 20 - 30% z celkovej kŕmnej dávky psa. 

Vyváženosť zásaditej a kyslej stravy je dôležitá pre zdravie psíka. Orgány ako pečeň, pankreas, žlčník, srdce a obličky fungujú lepšie v zásaditom prostredí. Príliš veľa kyslosti môže viesť k zápalom, ktoré sú zodpovedné za mnohé chronické ochorenia. Bielkoviny ako mäso telo prekysľujú, zatiaľ čo väčšina zeleniny a niektorých druhov ovocia má na telo zásaditý účinok.

Doplnkové krmivo Christopherus dog prášok mix ovocie sme pripravili vo vyváženom a správnom zložení pre zdravý vývoj Vášho psíka. Prírodný produkt, ktorý obsahuje rôzne druhy ovocia, ľanové semiačka, bylinky a riasy a je ideálnym doplnkom k čerstvému ​​mäsu alebo konzervám. Ovocie je pri tomto spôsobe kŕmenia veľmi dôležité. Dopĺňajú do tela potrebné vitamíny a minerály a sú zdrojom dôležitej vlákniny, ktorá je dôležitá pre zdravé trávenie. Ovocie a bylinky sú starostlivo sušené a mleté ​​alebo drvené, aby sa zachovali ich nutričné ​​vlastnosti.

Zloženie Sušené jablká 45%, ľanové semienko 25%, čučoriedky 2%, maliny 2%, ríbezľová zmes 2%, arónia 2%, jazerná vrstva (kelp) 5%, bylinná zmes (púpava, nasturtium a žihľava) 17%

Analytické zložky hrubý proteín 9,0%, hrubý tuk 8,5%, hrubá vláknina 8,0%, hrubý popol 5,5%

Celková denná kŕmna dávka pri kombinovanom kŕmení mäsa a ovocia a zeleniny je 3% až 5% telesnej hmotnosti Vášho psa. Pri tomto spôsobe kŕmenia odporúčame zmesový pomer 70% mäsa a 30% hotovej ovocno-zeleninovej zmesi.

PrNahraďte zvyčajnú dávku čerstvej zeleniny 1-2x týždenne našou ovocnou zmesou alebo ju pridávajte denne. Prípravok sa pridáva do krmiva podľa odporúčaného dávkovania. Pre optimálny účinok sa odporúča dlhodobé užívanie. Pridajte čerstvé mäso alebo konzervy do misky a dobre premiešajte. 

Poznámka: Skladujte na chladnom, suchom mieste a chráňte pred priamym svetlom a slnečným žiarením v uzavretom originálnom balení.

Kŕmte pri izbovej teplote a zabezpečte dostatok čerstvej pitnej vody. Uvedené množstvá krmiva sú orientačné, ktoré sa môžu líšiť v závislosti od veku, plemena, konštitúcie a úrovne aktivity.

 

 

 

 

 

Dodatočné parametre

Kategória: Psy
Hmotnosť: 0.8 kg
aktivita psa: bežná aktivita
druh: prášok
trieda: Christopherus
účel: imunita, podpora správneho fungovania orgánov, prevencia chornických chorôb
vek psa: pre dospelé psy, pre dospievajúcich, pre senior, pre všetkých, pre šteňatá
veľkosť plemena: všetky
výrobca: Christopherus

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: